Snubní prsten SATIN 2200

1 190 

Popis

STŘÍBRNÝ SNUBNÍ PRSTEN

  • Cena je uvedená za 1 ks.
  • Kombinace matného a saténového povrchu dodává prstenu šarm. 
  • „Diamantový řez“ – díky extrémně přesnému řezání povrchu se světlo odráží od ostrých hran a vytváří lesklé odrazy. 
  • Vysoký lesk snubního prstenu je dosažen dodatečnou prací klenotníka pomocí vhodného lešticího nástroje. Když je leštění dobře provedeno, je to cenná výhoda. Vzhledem k tomu, že stříbrný povrch je uzavřený, oxiduje pomaleji a nemění barvu. Kromě toho poskytuje jedinečný efekt blesku, který je tak ceněn našimi zákazníky.
  • Rhodiováno – pro větší odolnost vůči sulfidům, které jsou příčinou černání stříbra. Také odolnost vůči změnám barvy, jasu, poškrábání a poškození. 
  • Prsten je vyrobený ze stříbra ryzosti 925/1000 a je označený puncem ryzosti. Prsteny s gramáží nad 3,5 g. jsou označeny také státní puncovní značkou.

 

Kde šperk najdete

Levné stříbrné prsteny - Krásným stříbrným prstenem se nedá nikdy nic pokazit a zaručeně potěší každou, která ho dostane byť i jenom jako doplněk, tak proč neudělat své drahé polovičce radost a jeden jí nepořídit? Mohlo by vás zajímat: Levné stříbrné snubní prsteny Levné stříbrné prsteny s kameny Levné stříbrné prstýnky se zirkony Stříbrné… Podobné produkty: Lesklý prsten ve stříbrné barvě, růžové zirkonové zrnko, kulaté zirkonky, Zásnubní prsten, stříbro 925, zirkonová ramena, kulatý zelený zirkon, Stříbrný prsten 925, kulatý broušený zirkon, čirý zirkonový lem, Stříbrný prsten 925 – dva matné zářezy a jeden lesklý proužek uprostřed, 5 mm